top of page
Hakkımızda: Inner_about
DSC_9914_edited.jpg

BURCU YALÇINKAYA

ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu.
1995 yılında Pamukbank Mali Analiz Bölümü’nde iş yaşamına başladı. Finansbank’ta  Mali Analiz ve Krediler Bölümleri’nde KOBİ, Ticari ve  Kurumsal segmentlerde yöneticilik yaptı.
2010-2012 yılları arasında Frankfurt School of Finance and Management bünyesinde eğitmen/danışman olarak Avrupa Birliği'nin kobilere yönelik kredi programı SELP projesinde görev aldı.
2012’den bu yana kurucusu olduğu Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen/danışman olarak deneyimlerini paylaşmaktadır.
Çalıştığı kurumlarda krediler süreçlerinin iyileştirilmesi, reorganizasyon, krediler otomasyon gibi projelerde yer almıştır

UĞUR KOÇ

Uğur Koç Foto 4.jpeg
DSC_9902_edited.jpg

BURÇAK ÇAKIR

2003 yılında Akbank’ta Management Trainee olarak başladı. 2007 yılına kadar sürede sektörel uzmanlık, ürün geliştirme ve ürün performanslarından sorumlu olan Çakır, sektöre özel geliştirme çalışmaları yaptı.
2007 yılında Türk Ekonomi Bankası’na geçiş yaparak Genel Müdürlük'te görev aldı. Strateji planlama faaliyetleri kapsamında, bütçelerin hazırlanması, kar-zarar tabloları analizi ve aksiyon planlarının oluşturulması, insan kaynaklarının takibi ve kurumsal iletişim çalışmalarını gerçekleştirmiş olan Çakır, performans takibi, iletişim alanında kampanya ve müşteri yönetimi çalışmaları konusunda uzmanlık kazandı.
2009 yılında Eurobank Tekfen’in Perakende Bankacılık kuruluşunda yer alarak Birim Yöneticisi daha sonra Bölüm Başkanı olarak görev almıştır. Görevi kapsamında İşletme Bankacılığı yanında, Bireysel Bankacılık ve Banka Sigortacılığı bölümlerinden de sorumlu olan Çakır, bankanın 2013 yılında Burgan Bank’a satış sürecinde yer almıştır.
2014 yılından itibaren danışmanlık hizmeti verilen şirketlerde pazarlama ve süreç geliştirme projelerinde, şirket verimliliği ve karlılığı hedefiyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, analizler sonrasında, karlılık artırıcı öneriler, fizibilitelerin hazırlanması ve sunulması, sektör analizlerinin yapılması ve raporlanması konusunda şirketlere danışmanlık hizmeti vermiştir.
2015 yılında Demirören Holding şirket bünyesinde İcra Kurulu Strateji Planlama Direktörlüğü görevine başlayan Çakır, Holding bünyesinde yer alan medya, gaz, enerji, petrol, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalara stratejik çalışmalar yapmıştır.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.

İş yaşamına 1993 yılında Ziraat Bankası’nda başladı. Daha sonra reel sektörde Çukurova Çelik Endüstrisi AŞ’de çalıştı.

Daha sonra Kentbank, Anadolubank, Finansbank ve Burgan Bank’ta Krediler Bölümlerinde yönetici olarak görev yaptı. Ardından ortağı olduğu Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen /danışman olarak deneyimlerini paylaştı.

Sonrasında PASHA Yatırım Bankası’nda Krediler, Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği, Değişim & Proje Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

2021/4 ‘den itibaren yeniden Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen /danışman olarak deneyimlerini paylaşmaya devam etmektedir.

Çalıştığı kurumlarda Krediler BPM Projesi, Kredi Süreçlerinin Oluşturulması, Ana Bankacılık Sistemi, Kredi Kullandırım Sistemi, Rating Sistemi, Erken Uyarı Sistemi kurulması, Gelişim Liderleri Projesi, Eğitim Lideri Yetiştirme Programı gibi birçok projede yer almıştır. İç eğitmen olarak birçok eğitim vermiştir.

Hakkımızda: TeamMember
bottom of page