top of page

Kurucular

DSC_9914_edited.jpg

Burcu Yalçınkaya

  • Grey LinkedIn Icon

ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Pamukbank Mali Analiz Bölümünde iş yaşamına başladı. Finansbank’ta Mali Analiz ve Krediler Bölümlerinde KOBİ, Ticari ve Kurumsal segmentlerde yöneticilik yaptı. Bir süre Frankfurt School of Finance and Management bünyesinde eğitmen/danışman olarak SELP projesinde görev aldı.
2012’den bu yana kurucusu olduğu Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen/danışman olarak deneyimlerini paylaşmaktadır. Çalıştığı kurumlarda krediler süreçlerinin iyileştirilmesi, reorganizasyon, krediler otomasyon gibi projelerde yer almıştır. 2019 yılından bu yana Lukwise kurumsal eğitim dijital platformunun da yönetiminde yer almaktadır.

Ug%CC%86ur%20Koc%CC%A7%20Foto%204_edited

Uğur Koç

  • Grey LinkedIn Icon

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu.

İş yaşamına 1993 yılında Ziraat Bankası’nda başladı. Daha sonra reel sektörde Çukurova Çelik Endüstrisi AŞ’de çalıştı.

Daha sonra Kentbank, Anadolubank, Finansbank ve Burgan Bank’ta Krediler Bölümlerinde yönetici olarak görev yaptı. Ardından ortağı olduğu Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen /danışman olarak deneyimlerini paylaştı.

Sonrasında PASHA Yatırım Bankası’nda Krediler, Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği, Değişim & Proje Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

2021/4 ‘den itibaren yeniden Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen /danışman olarak deneyimlerini paylaşmaya devam etmektedir.

Çalıştığı kurumlarda Krediler BPM Projesi, Kredi Süreçlerinin Oluşturulması, Ana Bankacılık Sistemi, Kredi Kullandırım Sistemi, Rating Sistemi, Erken Uyarı Sistemi kurulması, Gelişim Liderleri Projesi, Eğitim Lideri Yetiştirme Programı gibi birçok projede yer almıştır. İç eğitmen olarak birçok eğitim vermiştir.

DSC_9902_edited.jpg

Burçak Çakır

  • Grey LinkedIn Icon

2003 yılında Akbank’ta Management Trainee olarak başladı. 2007 yılına kadar sürede sektörel uzmanlık, ürün geliştirme ve ürün performanslarından sorumlu olan Çakır, sektöre özel geliştirme çalışmaları yaptı.
2007 yılında Türk Ekonomi Bankası’na geçiş yaparak Genel Müdürlük'te görev aldı. Strateji planlama faaliyetleri kapsamında, bütçelerin hazırlanması, kar-zarar tabloları analizi ve aksiyon planlarının oluşturulması, insan kaynaklarının takibi ve kurumsal iletişim çalışmalarını gerçekleştirmiş olan Çakır, performans takibi, iletişim alanında kampanya ve müşteri yönetimi çalışmaları konusunda uzmanlık kazandı.
2009 yılında Eurobank Tekfen’in Perakende Bankacılık kuruluşunda yer alarak Birim Yöneticisi daha sonra Bölüm Başkanı olarak görev almıştır. Görevi kapsamında İşletme Bankacılığı yanında, Bireysel Bankacılık ve Banka Sigortacılığı bölümlerinden de sorumlu olan Çakır, bankanın 2013 yılında Burgan Bank’a satış sürecinde yer almıştır.
2014 yılından itibaren danışmanlık hizmeti verilen şirketlerde pazarlama ve süreç geliştirme projelerinde, şirket verimliliği ve karlılığı hedefiyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, analizler sonrasında, karlılık artırıcı öneriler, fizibilitelerin hazırlanması ve sunulması, sektör analizlerinin yapılması ve raporlanması konusunda şirketlere danışmanlık hizmeti vermiştir.
2015 yılında Demirören Holding şirket bünyesinde Pazarlama Direktörlüğü görevine başlayan Çakır, Holding bünyesinde yer alan medya, gaz, enerji, petrol, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalara stratejik çalışmalar yapmıştır.

İlknur Demiryumruk Foto 1.jpg

İlknur Demiryumruk

  • Grey LinkedIn Icon

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü lisans ve Yeditepe Üniversitesi MBA programı mezunudur.

İş hayatına 1993 yılında İnterbank Hazine Bölümü’nde başladı. Osmanlı Bankası’nda management trainee eğitimi aldıktan sonra 4 yıl boyunca aynı bankanın Şube Ticari Pazarlama kısmında görev yaptı.  

Quicksilver firmasında Finansman Müdürü görevinde bulundu, ardından Tekstilbank ve Anadolubank’ta Şube Ticari Pazarlama bünyesindeki görevleriyle iş hayatına devam etti.

2007 yılından itibaren  Qnb Finansbank’ta Şube, Bölge ve Genel Müdürlük Ticari Pazarlama Birimleri’nde  görev aldıktan sonra 10 yıl boyunca Kredi Bölge Müdürlüğü’nde Kredi Tahsis Müdürü olarak çalıştı.

2021 yılından itibaren Kredi Akademi Eğitim Danışmanlık firmasında eğitmen/danışman olarak görev yapmaktadır.

Görev yaptığı kurumlarda Pazarlama ve  Kredi Analizi konularında iç eğitmen olarak da eğitimler vermiştir.

Foto.png

Gülçin Ergün

  • Grey LinkedIn Icon

İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olmuştur aynı zamanda İktisat Bölümünde Yandal yapmıştır.  Lancaster Universite’si (‘Top 7th’ UK Rated Management School) MSc Quantitative Finance mezunu olup Zaman Serileri analizi, Finansal Ekonometri, Risk Yönetimi ve Tahmin Yönetemleri ile Finansal Modelleme alanlarında çalışmalar yapmıştır.

2006 yılında Tekstil Bankası’ nda Management Trainee olarak Kurumsal Krediler Mali Analiz Bölümü’nde iş yaşamına başladı. Finansbank ve Türk Ekonomi Banka’ larında Krediler Bölümleri’nde KOBİ, Ticari ve  Kurumsal segmentlerde orta düzey yöneticilik yaptı.

Çalıştığı kurumlarda krediler süreçlerinin iyileştirilmesi, Rating Sisteminin geliştirilmesi projelerinde yer aldı ayrıca Mali Analiz ve Kredi süreçleri ile ilgili eğitimler verdi.

2019 yılından itibaren kurucusu olduğu G.E.T. Business Consultancy and Analytics LTD. firmasında danışman olarak proje bazlı Finansal Modelleme ve Analiz hizmetleri ile firma yönetimi, iş geliştirme, risk yönetimi ve dış ticaret uygulamaları alanlarında İngiltere menşeeli firmalar ile deneyimlerini paylaşmaktadır.

Eğitmenler&Danışmanlar

Nağme Dinç.jpg

Dr.Nağme Mahmutoğlu Dinç

  • Grey LinkedIn Icon

Lisans eğitimimi İTÜ Tekstil Mühendisliğinde, Yüksek Lisansını  İTÜ Endüstri Mühendisliğinde tamamlamıştır. Doktorasını aynı üniversitede  “Markalaşma” üzerine  hazırladığı tez ile gerçekleştirmiştir.

Sırasıyla Bozkurt Mensucat, Makina Takım Endüstrisi, Dermirbank, HSBC, Şekerbank’ta yönetici olarak görev yapmıştır. Azeri PASHA Grubuna ait, PASHA Yatırım Bankası’nda Bilgi Teknolojileri, Bilgi Güvenliği ve Projelerden sorumlu Direktörlük görevinin ardından, çalışma hayatına 2022 yılından itibaren kurumlara, uzmanlık alanında danışmanlık vererek devam etmektedir. Değerlendirme Merkezi uygulamalarında, bireylerin gelişimine destek vermek üzere,  değerlendirici olarak danışmanlık vermektedir.

 

Çalıştığı kurumlarda strateji, şirket kültürü, proje yönetimi, organizasyon yapısı ve planlama, süreç geliştirme, dijitalleşme, bilgi teknolojileri ve bilgi güvenliği yönetişimi alanlarında yönetici olarak görev yapmıştır. Bilgi Sistemlerinin Geliştirilmesi, Ödeme Sistemleri için Açık Bankacılık Uygulamalarının geliştirilmesi, Ana Bankacılık Sistem Geçişi ve Çevresel Sistem Çözümlerinin Uygulanması, İnternet Bankacılığının kurulması, Kurumsal Değerlerin Belirlenmesi, Kurumsal web siteleri ve intranet çözümleri, Süreç Haritalarının Oluşturulması ve dokümantasyonu, İnsan Kaynakları Kültürel değerlendirme, Organizasyonel Sağlık Endeksi iyileştirme çalışmaları, Performans Yönetim Sistemi, Yetkinlik Bazlı Değerlendirme,  Performans Yönetimi ve Eğitim Sistemlerinin kurulması, İnsan Kaynakları Süreçlerinin yapılandırılması, İç ve Dış Kurumsal İletişim süreçlerinin kurgulanması gibi farklı fonksiyonlara ait projeleri yönetmiştir.

bottom of page